Clean Neighborhood

Luotettava

Rakennusliike

 

    Meistä    

Toiminta-alueemme on rakentaminen ja kiinteistökehitys. Brändimme on luotettava ja laadukas rakennuspalvelu. Olemme tehokas ja ympäristöystävällinen yritys, joka ottaa huomioon asiakkaidemme, työntekijöidemme ja yhteiskunnan edut ja tarpeet.

 

ARMSTEF OY: n tehtävänä on tarjota asiakkaillemme laadukkaita rakennuspalveluja kohtuulliseen hintaan. Tiimimme asiantuntijoilla on pitkäaikainen kokemus monien rakennusten rakentamisesta Suomessa, Virossa ja Skandinaviassa.

 

ARMSTEF OY on asiantunteva kumppani ja tukee sinua rakennusprojekteissa.

 

Luotettava-Kumppani-logo_verkkosivuille.
AA-logo-2021-FI-01.jpg
jasenyritys_2021_80x40mm_fin.jpg
Contractor
 

    Palvelut    

SIBA_edited.jpg
Rakennus

 

Fassaaditööd.jpg
Julkisivutyöt
Learn-Some-Of-The-Basic-Tools-Wood-Worke
Kalusteiden asennus ja Timpurityöt

 

lammutus.jpg
Purkutyöt
plekitööd.jpg
Peltityöt
Galleria-Concrete-element-installation.j
Betonityöt
unnamed.jpg
Bituumikatto ja Vedeneristys
vzduchotechnika.jpg
Ilmanvaihto
plaatimine-1.jpg
Laatoitus
 

   Hankeet        mukana    

Wooden building in Espoo, Finland
Wooden building in Espoo, Finland
press to zoom
Bitumen work and furniture repair in Vantaa, Finland
Bitumen work and furniture repair in Vantaa, Finland
press to zoom
Apartment building in Tromsø
Apartment building in Tromsø
press to zoom
Apartment building in Bodø
Apartment building in Bodø
press to zoom
Vestlia Resorts at Geilo, Norway
Vestlia Resorts at Geilo, Norway
press to zoom
Hotel in Norrköping, Sweden
Hotel in Norrköping, Sweden
press to zoom
Apartment buildings in Norway
Apartment buildings in Norway
press to zoom
Apartment buildings in Norway
Apartment buildings in Norway
press to zoom
Private Villa in Oskarshamn, Sweden
Private Villa in Oskarshamn, Sweden
press to zoom

Ota yhteyttä

ARMSTEF OY

Y- tunnus : 3111762-3

Leksankuja 3 B 48

01700 Vantaa

ALV: FI31117623

Success! Message received.

Toimitusjohtaja

Kaupo Lepp

+358 400 991 270

kaupo@armstef.fi

Liiketoiminnan kehitysjohtaja

Enel Lepp

enel@armstef.fi

Työnjohtaja / Kalusteasennus

Urmas Liivak-Liivat

+358 405 895 413

urmas@armstef.fi

Työnjohtaja / Maalaustyöt

Illimar Masing

+358 405 040 417

illimar@armstef.fi

Työnjohtaja / IV- työt

Marko Kuura

+358 449 590 031

marko@armstef.fi

Työnjohtaja / IV- työt

Signar Soasepp

+358 466 892 354

signar@armstef.fi

Työnjohtaja / Maalaustyöt

Paul Neerot

+358 405 805 445

paul@armstef.fi

Erilaisia asennus kysymyksiä:

asennuskyselyt@armstef.fi

Verkkolaskuosoite: 003731117623

Välittäjän tunnus: OpusCapita Solutions Oy (E204503)

Erilaisia lumitöitä ja kiinteistö töitä:

info@lumenpudottajat.fi

www.lumenpudottajat.fi

snowflake.webp

Lumenpudottajat

Lumityöt & Kiinteistöhuolto